Kviečiame į nuotolinius mokymus „Nuteistųjų artimieji – įgalinimo link”.
Mokymuose dalinsimės atradimais bei įžvalgomis, kurie kilo iš mūsų darbo patirties teikiant Lietuvoje naujas paslaugas nuteistųjų asmenų artimiesiems. Apžvelgsime laisvės atėmimo bausmės praktinius bei psichologinius padarinius šeimai, aptarsime iššūkius, kuriuos dėl šeimos nario įkalinimo patiria nuteistųjų artimieji (suaugusieji ir vaikai), pasidalinsime darbo principais bei metodais, kuriuos atradome kaip veiksmingus pagalbos būdus asmenims, patiriantiems socialinę riziką dėl šeimos nario įkalinimo.
Pagalbos nuteistųjų artimiesiems procese dalyvauja arba gali dalyvauti/įsitraukti įvairios institucijos ir organizacijos – teisėsaugos ir kalėjimų darbuotojai, mediatoriai, advokatai, švietimo ir sveikatos įstaigų darbuotojai, paramos šeimai darbuotojai, vaiko teisių tarnybos specialistai, įvairios srityse dirbantys socialiniai darbuotojai, psichologai, gerovės konsultantai, nevyriausybinio sektoriaus organizacijos ir kt. Tik glaudus įvairių organizacijų ir specialistų bendradarbiavimas siekiant sumažinti įkalinimo pasekmės nuteistųjų artimiesiems bus veiksmingas.
Jei savo darbo lauke sutinkate šiuos žmonės, susitikime pasikalbėti apie pagalbos jiems teikimą.

Registracijos formoje prašome pasirinkti vieną Jums tinkamiausią mokymų datą: https://forms.gle/1u4m5eSRb6wtLF5M6
Mokymai vyks Zoom platformoje. Prisijungimo nuorodą Jūsų nurodytu el. paštu atsiųsime dieną prieš mokymus. Mokymai nėra tęstiniai ir vietų skaičius ribotas.
Mokymai finansuojami iš projekto „Nuteistųjų artimieji – įgalinimo link”, kuris yra Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis.