Nuotoliniai mokymai „Nuteistųjų artimieji – įgalinimo link”. 
Mokymuose dalinamės atradimais bei įžvalgomis, kurie kilo iš mūsų darbo patirties teikiant Lietuvoje naujas paslaugas nuteistųjų asmenų artimiesiems. Apžvelgiame laisvės atėmimo bausmės praktinius bei psichologinius padarinius šeimai, aptariame iššūkius, kuriuos dėl šeimos nario įkalinimo patiria nuteistųjų artimieji (suaugusieji ir vaikai), dalinamės darbo principais bei metodais, kuriuos atradome kaip veiksmingus pagalbos būdus asmenims, patiriantiems socialinę riziką dėl šeimos nario įkalinimo.

Pagalbos nuteistųjų artimiesiems procese dalyvauja arba gali dalyvauti / įsitraukti įvairios institucijos ir organizacijos – teisėsaugos ir kalėjimų darbuotojai, mediatoriai, advokatai, švietimo ir sveikatos įstaigų darbuotojai, paramos šeimai darbuotojai, vaiko teisių apsaugos tarnybos specialistai, įvairios srityse dirbantys socialiniai darbuotojai, psichologai, gerovės konsultantai, nevyriausybinio sektoriaus organizacijos ir kt. Tik glaudus įvairių organizacijų ir specialistų bendradarbiavimas siekiant sumažinti įkalinimo pasekmės nuteistųjų artimiesiems bus veiksmingas.

Jei savo darbo lauke sutinkate nuteistųjų artimuosius ir norite daugiau sužinoti apie pagalbos jiems galimybes, susisiekite su mumis šiais kontaktais: Mob.tel. +370 638 68206, caritas@bausmesseselyje.lt